Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere’de evlenmek isteyen çiftler İngiltere aile birleşimi vizesi başvurusu yapabilirler. Evliliğinizi İngiltere’de yapmak istiyorsanız, İngiltere ziyaretçi vizesi için gerekli şartlara da uyuyor olmanız gerekir.

İngiltere aile birleşimi vizesi başvuruları İngiltere vize merkezine (Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep, Antalya) yapılır.  İngiltere Ankara Büyükelçiliği ve İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu doğrudan İngiltere aile birleşim vize başvurularını kabul etmemektedir.

İngiltere’de evlenmek isteyen bireylerin vizesi en fazla 6 aya kadar verilebilmektedir.

Taraflardan biri İngiltere’de yaşıyor ve aile birleşimi sonrasında yerleşim vizesi alarak beraber İngiltere’de yaşamayı düşünüyorlar ise İngiltere yerleşim vizesine başvuru yapılmalıdır.

İngiltere aile birleşim vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, yetkilendirilmiş bir evlendirme dairesi veya kayıt dairesinde işlemlerinizi İngiltere’ye giriş yapıldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’de aile birleşimi vizesi başvuruları evraklarının eksikliği, sahte belgeler gibi çok çeşitli nedenlerden dolayı vize reddi verebilmektedir.

İngiltere vizesi reddini en aza indirgemek için şirketimiz ile iletişimde bulunabilirsiniz.

İngiltere’de aile birleşimi vizesi başvuru şartları ve gerekli belgeler listesi müşterilerimize gönderilmekte ve sizin adınıza Ankara, İstanbul, İzmir; Antalya, Adana ve Gaziantep şehirlerinde bulunan İngiltere vize randevu alınmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularını şirketimiz ile yaptığınızda vize reddi alma ihtimali en aza inebilecektir.