Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere aile ziyareti vizesi için çalışıyor ise maaş bordrosu, iş yeri izin belgesi, işyeri belgeleri, işyeri sahibi ise işyeri belgeleri (ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, vergi levhası), İngiltere’ye gidiş-geliş, konaklama, yaşam masraflarına yetecek kadar banka hesabında bulunan miktarı belirten banka hesap özeti, medeni durumu, son 10 yılda almış olduğu vizeler…. Gibi belgeleri başvuru dosyalarında sunmaları gerekir.

İngiltere Aile Ziyareti Vize İçin Gerekli Belgeler?

Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Adana illeri İngiltere vize başvuru merkezine teslim edilecek dosya içinde İngiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar güncel tarihli, mümkünse kaşeli ve imzalı olmalıdır.

*Bazı belgelerin tercümeleri eklenmelidir.

*İngiltere aile ziyareti vize başvuru formu doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır.

*Size uygun İngiltere aile ziyareti vize ücretlerinin ödenmesi ve randevularının alınması gerekir.

* Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Adana illerinden hangisi size uygun ise İngiltere vize başvuru merkezine şahsen gidilir, belgelerin teslimi yapılır, biyometrik bilgilerin (fotoğraf ile parmak izleri) verilir.

İstanbul İngiltere Konsolosluğu vize memurları teslim ettiğiniz belgeleri inceledikten sonra ziyaret sonrasında Türkiye’ye dönüp dönmeyeceğinize karar verir. Bu nedenle belgeler vize kararı için çok önemlidir. Belgeler güncel tarihli veya sahte olursa vize reddi verilir.

Exit mobile version