Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İş görüşmesi, sözleşme imzalama, toplantı, ürün tanıtımı, fuar, konferans, seminer…gibi ticari amaçlı İngiltere ticari vizesi ile 6 ay -2-5-10 yıl için İngiltere’ye gidebilirler.

İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu vize memurları başvuru sahiplerine 6 ay- 2-5-10 yıllık vize verebilirler. İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 aydan daha uzun süre kalamazlar.

İngiltere ticari vizesine başvuru yapan kişiler İngiltere’ye gidiş- geliş uçak bileti masraflarını, kalacağı süre içinde konaklama ve yaşam masraflarını karşılayacak kadar bankada yeterli miktarın hesabında bulunduğuna dair belgeler, çalışıyor ise iş yeri belgeleri, dönüşünde tekrar işine başlayacağını ve izin belgesini, medeni durumu…belirten belgeleri, güncel tarihli, kaşeli ve ıslak imzalı başvuru dosyasına eklenmelidir.

Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Gaziantep, Adana İngiltere illerinde vize randevularının alınması, tam ve eksiksiz vize başvuru dosyası hazırlanması gibi hizmetlerimiz vardır. İngiltere vize reddi alma riskini  en aza indirmeniz için şirketimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.