Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere’de kalacağınız süreye göre 6 ay, 2 yıl-5 yıl -10 yıllık sürelere İngiltere turist vize başvurusu yapabilirsiniz. İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu belgelerinizi inceler ve İngiltere’ye gidiş amacınıza göre 6 ay, 2 yıl-5 yıl -10 yıllık vize verir.

Başvuru sahipleri İngiltere turist vize şartlarına uygun olduklarını belgeler ile ispat etmelidirler.

İşyeri sahibi ise işyeri belgeleri (ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, vergi levhası), özel şirket çalışanı veya devlet memuru ise maaş bordrosu, iş yeri izin belgesi, İngiltere’ye gidiş-geliş uçak, konaklama, yaşam masraflarına yetecek kadar banka hesabında paranın bulunması ve  belirten miktarın banka hesabında görülmesi, medeni durumu, son 10 yılda almış olduğu ülke vizeleri…. Gibi belgeleri başvuru dosyalarına eklemeleri gerekir.

Başvuru sahibi 10 yıllık süre ile vize alırsa 10 yıl boyunca giriş-çıkış yapabilir. İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 aydan uzun bir süre İngiltere’de kalamaz.

İngiltere’ye hangi amaçla gideceğine, ne kadar süre ile kalacağına göre vize başvurusunda belirtmesi gerekir.

İnfoyed Danışmanlık Ltd. Şti. Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Bursa, Adana illerinden turist vize randevusu ve başvuru dosyasını tam ve eksiksiz hazırlamaktadır.

İngiltere /turist vizesi ile ilgili detaylı bilgi için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.