İngiltere Ziyaretçi Vize için Mülakat Var Mıdır

İngiltere ziyaretçi vize için genelde mülakat yoktur. Mülakatta, İstanbul İngiltere Konsolosluğu vize memurları dosyada buluna belgeler hakkında soruları yöneltecektir.

İngiltere ziyaretçi vize başvuru sahipleri evrakları ile birlikte randevu gün saatinde İngiltere vize merkezlerine şahsen gidip biyometrik bilgilerini (fotoğrafı ile parmak izlerinin) vermesi zorunludur. Türkiye’den aldıkları işyeri belgeleri, maaş bordroları, banka hesap durumu, izin belgesi… gibi belgeler güncel tarihli, ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.

İngiltere İstanbul Konsolosluğu vize memurları belgeleri kontrol eder. Vize memurları başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmeyeceğine dair şüphesi olmamalıdır. Gerektiğinde çok nadir durumlarda İngiltere Konsolosluğa görüşmek üzere mülakata çağrılabilirler.

Mülakatta, İstanbul İngiltere Konsolosluğu vize memurları dosyada buluna belgeler hakkında soruları yöneltecektir.

İnfoyed Danışmanlık Ltd. Şti. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Antalya şehirlerinde her bir kişiye ait İngiltere vize merkezi randevuları alınmakta ve vize dosyaları hazırlanmaktadır. Detay bilgiler için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.