Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

hakkimizda2

2010 yılında Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başlayan İNFOYED Vize Danışmanlığı işbirliği yaptığı acenteler ile geniş ve global bir kurumsal iletişim ağına sahiptir.

İngiltere vizesi ile ilgili her türlü sorunlara çözüm üretmekte ve vize ile ilgili tüm işlemlerde , gereken evrakları hazırlamakta size vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Profesyonel danışmanlarımız ile size vize işlemleriniz sırasında yanlışlıklara yer vermemek açısından her türlü prosedüre uyarak vize almanızı kolaylaştırmaktayız.

Doğruluk, güvenilirlik, zamandan tasarruf ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen şirketimiz ile size diğer tüm ülkelerde olduğu gibi İngiltere vizesinde de gereken uzman desteği sağlamaktayız.

İnfoyed Vize Danışmanlık hizmetlerimiz büromuza gelmeden kargo yoluyla da halledilebilmektedir.

Vize danışmanlarımız tarafından takip edilerek, pasaport ve kimlik bilgileriniz ile gereken belgeler müşterilerimizden kargo yolu ile alınabilir, konsolosluk işlemleriniz bizler tarafından gerçekleştirilir ve onaylanan vizeniz alınarak pasaportunuzla birlikte sizin adresinize gönderilmektedir.

İnfoyed Vize Danışmanlığı olarak müşterilerimizin vize işlemlerinde doğru adımları takip etmelerine yardımcı olmakta, güvenilir hizmet sunulmaktadır.