Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere’ye birinci derece aile üyelerini ( anne, baba, torun, abi, abla, kardeş, kayın valide, kayın peder, çocuk…) ziyaret için İngiltere aile ziyareti vizesi ile 6 ay- 2-5-10 yıl vize başvurusu yapılabilir.İngiltere Ankara Büyükelçiliği ve İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu doğrudan İngiltere turist vize başvurularını kabul etmemektedir. İngiltere aile ziyareti vizesi başvuruları İngiltere vize merkezine (Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Antalya) yapılır.  

İstanbul İngiltere Konsolosluğu vize memurları başvuru sahiplerine 6 ay-2-5-10 yıllık İngiltere aile ziyareti vize verebilirler.

Vize sahipleri İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 aydan daha uzun süre kalamazlar.

İngiltere aile ziyareti vize başvuru yapan kişiler İngiltere’ye gidiş- geliş uçak bileti masraflarını, kalacağı süre içinde konaklama ve yaşam masraflarını karşılayacak kadar bankada yeterli miktarın hesabında bulunduğuna dair belgeler, çalışıyor ise iş yeri belgeleri, dönüşünde tekrar işine başlayacağını ve izin belgesini, medeni durumu…gibi belgeleri, güncel tarihli, kaşeli ve ıslak imzalı başvuru dosyasında bulunmalıdır.

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep, Adana İngiltere illerinde vize randevularının alınması, tam ve eksiksiz İngiltere aile ziyareti vize başvuru dosyası hazırlanması gibi hizmetlerimiz vardır. İngiltere vize reddi riskinizi en aza indirmeniz için şirketimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.