Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere Ticari İş Vizesi

İngiltere ticari iş vizesi başvuru türüdür. İngiltere ticari iş vizesi başvuruları 6 ay-1-2-5-10 yıllık yapılabilir. İngiltere ticari iş vizesi için gerekli evraklar sizlere uzman vize danışmanlarımız tarafından sunulmaktadır. İngiltere ticari iş vizesi başvurusu için ne yapmanız gerektiği, ne tür belgelere ihtiyaç olduğu, başvurunun nasıl yapılacağı gibi işlemler detaylı bilgiler verilmektedir.

İngiltere Ticari İş Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İngiltere ticari iş vizesi başvuru formu doldurulması, yazıcıdan çıktısı alınıp imzalanması,  İngiltere ticari iş vizesi formu ekinde belirlenen belgeleri tamamlayıp şirketimize göndermeniz gerekmektedir. Şirketimizce bu belgelerin İngilizce tercümeleri İnfoyed Tercüme, Danışmanlık Ltd. Şti. yeminli tercümanları tarafından yapılmaktadır.

*Pasaport (en az 6 ay geçerlilik süresi)

*Varsa eski pasaportlarınız

*3,5 x 4,5 cm ebadında, 2 adet vesikalık fotoğrafınız (Son 6 ay içinde çekilmiş)

*Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

*Adli Sicil Kaydı

*Otel rezervasyonu

*Uçak bilet rezervasyonu

*Katılacağınız fuar ile ilgili detaylı bilgi, ve davetiye belgesi

İngiltere Ticari İş Vizesi Başvuru Yapacak Kişinin ;

– Banka cüzdanları

*Eğer masrafları firmanız karşılayacak ise firmanın antetli kağıdına yazılmış ve firmanın sizi hangi amaç ile gönderdiği ve kalış sürenizi de belirten ıslak imza ve kaşeli yazısı,

* Son 3 aya ait maaş bordroları, SGK dökümleri, faaliyet belgesi orjinali, ticaret sicil gazetesi, imza   sirküleri, vergi levhası

İngiltere Ticari İş Vizesi Başvuru Formu

İngiltere ticari iş vizesi başvuru formu İnfoyed vize uzmanlarınca online olarak doldurulacaktır. İngiltere ticari iş vizesi başvuru formu bilgileri doğru olmalı, sunacağınız destekleyici belgeler ile tutarlı olmalıdır. İngiltere ticari iş vizesi  ücreti şirketimiz tarafından ödenecek olup müşterilerimiz bu ücreti randevu alınmadan şirketimize havale etmelidir.

İngiltere ticari iş vizesi randevusu alındıktan sonra parmak izi işlemi için randevu gün ve saatinde hazır bulunmanız gerekir. Biyometrik taramadan sonra belgeler yetkililere verilmekte İngiltere konsolosluğu tarafından incelemeye alınacaktır.

Çok ender olsa da İngiltere konsolosluğu yetkilileri yüz yüze görüşme yapmak üzere başvuru sahibini bir mülakata katılmasını talep edebilmektedir. İngiltere vizesi başvuru sahipleri mülakat sırasında panik yapmamalıdır. Mülakatta sorulan soruların ne amaçla ve hangi yönde çok iyi anlaşılması ve doğru cevap verilmelidir.

İngiltere Ticari İş Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

İngiltere ticari iş vizesi  başvuruları 5-15 iş günü içinde neticelenir. Yaz aylarında çok müracaat olduğu için 2-3 ay öncesinde İngiltere ticari iş vizesi başvuruları yapmaları önerilir.

İngiltere Ticari İş Vizesi Ücreti

6 aya kadar tek-çok girişli İngiltere ticari iş vizesi ücreti 142 USD

2 yıla kadar  çok girişli İngiltere ticari iş vizesi ücreti 513 USD

5 yıla kadar  çok girişli İngiltere ticari iş vizesi ücreti 930 USD

10 yıla kadar  çok girişli İngiltere ticari iş vizesi ücreti 1260 USD

İngiltere ticari iş vizesi için gerekli evraklar İnfoyed Tercüme, Danışmanlık Ltd. Şti noter yeminli tercümanları tarafından İngilizce çevirileri yapılmaktadır. İngiltere ticari iş vizesi için gerekli evraklar orijinal olması tercih edilir. Vize belgeleri İngilizce verilmelidir.