Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya Vizeleri, İngiltere vizesi başvuruları için gerekli evrakların hazırlanması, İngilizceye çevirilmesi, İngiltere vizesi başvuru formu doldurulması ve randevu alınması gibi hizmetleri İnfoyed Tercüme, Danışmanlık Ltd. Şti’nin uzman vize danışmanlarından destek hizmeti alabilirsiniz.. İngiltere vize başvuruları evrakların incelenmesi, eksiklik varsa başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi ve vize reddini sıfıra indirmek için İnfoyed Vize Danışmanlık Ltd. Şti müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca İngiltere reddedilen vize başvurularında itiraz davaları konusunda da hizmet vermektedir.

İngiltere vize başvurularına ret kararı verilen başvuru sahiplerinin sayısı her yıl artmaktadır. İngiltere vize danışmanlığı vize reddini çok aza indirmektedir. İngiltere vize başvuru evraklarının kişiyi desteklemesi gerekir.

İngiltere Vize Reddi

İngiltere vize reddi genelde başvuru sahibinin aslında hangi vize katagorisine göre başvurusunu yapması gerektiğini bilmediği, yanlış İngiltere vizesi başvuru formu doldurduğu, İngiltere vizesi başvuru formu eksik doldurduğu için, İngiltere vize başvurusu desteklemek amacıyla verdiği evrakların eksik veya yanlış olduğu için reddedilebilmekteler.

İngiltere vizesi ile ilgili genel bilgiler web sayfamızda verilmekte, detaylar konusunda İnfoyed uzman danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Herhangi bir sebeple İngiltere vize başvurusu reddedilmemesi için,
  • Doğru evrakların hazırlanması için,
  • Randevu , başvuru ve sonrası takip için
  • Vize başvurunuz reddedilmiş ise, ne yapmanız konusunda da yine İnfoyed vize uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu vize başvurularının olumlu sonuçlanması için başvuruların doğru şekilde hazırlanması, belgelerin İngilizceye çevirileri, randevu alınması, takibi işlemlerinde profesyonel hizmet verilmektedir.