Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuru sahibinin talebine göre 6 ay, 2 yıl-5 yıl -10 yıllık sürelerle verilmektedir. İngiltere ziyaretçi vize başvuru sahibi 6 ay, 2 yıl-5 yıl -10 yıllık süreleri talep edebilir.

Başvuru sahipleri İngiltere ziyaretçi vizesi şartlarına uygun olduklarını belgeler ile ispat etmelidirler.

İşyeri sahibi ise işyeri belgeleri (ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, vergi levhası), özel şirket çalışanı veya devlet memuru ise maaş bordrosu, iş yeri izin belgesi, İngiltere’ye gidiş-geliş uçak, konaklama, yaşam masraflarına yetecek kadar banka hesabında paranın bulunması ve  belirten miktarın banka hesabında görülmesi, medeni durumu, son 10 yılda almış olduğu ülke vizeleri…. Gibi belgeleri başvuru dosyalarına eklemeleri gerekir.

İngiltere’ye birinci derece aile üyelerini ( anne, baba, abla, kardeş, abi, çocuk…) ziyaret etmek, turistik, tıbbi tedavi görmek, spor organizasyonlara katılmak… gibi amaçlarla İngiltere ziyaretçi vizesi başvurusu ile 6 ay, 2 yıl-5 yıl -10 yıllık süreleri talep edebilir.

Başvuru sahibi 10 yıllık süre ile vize alırsa 10 yıl boyunca giriş-çıkış yapabilir. İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 aydan uzun bir süre İngiltere’de kalamaz.

İngiltere’ye hangi amaçla gideceğine, ne kadar süre ile kalacağına göre vize başvurusunda belirtmesi gerekir.

İnfoyed Danışmanlık Ltd. Şti. Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Adana illerinden İngiltere ziyaretçi vize randevusu ve başvuru dosyasını tam ve eksiksiz hazırlamaktadır.

İngiltere genel ziyaretçi vizesi ile ilgili detaylı bilgi için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.