Adres:Meşrutiyet Caddesi No:15/28 7. Kat Kızılay/Çankaya
0312 419 20 99
infoyed@gmail.com

İngiltere’ye turistik, birinci derece aile üyelerini ( anne, baba, torun, abi, abla, kardeş, kayınvalide, kayın peder, abi, çocuk…) ziyaret etmek, tıbbi tedavi görmek, spor organizasyonlara katılmak… gibi amaçlarla İngiltere ziyaretçi vizesi ile 6 ay-2-5-10 süreliğine gidebilirler.

İstanbul İngiltere Konsolosluğu vize memurları başvuru sahiplerine 6 ay-2-5-10 yıllık İngiltere ziyaretçi vize verebilirler.

İngiltere’de 1 yıl içerisinde 6 aydan daha uzun süre kalamazlar.

İngiltere ziyaretçi vizesine başvuru yapan kişiler İngiltere’ye gidiş- geliş uçak bileti masraflarını, kalacağı süre içinde konaklama ve yaşam masraflarını karşılayacak kadar bankada yeterli miktarın hesabında bulunduğuna dair belgeler, çalışıyor ise iş yeri belgeleri, dönüşünde tekrar işine başlayacağını ve izin belgesini, medeni durumu…belirten belgeleri, güncel tarihli, kaşeli ve ıslak imzalı başvuru dosyasına eklenmelidir.

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep, Adana İngiltere illerinde vize randevularının alınması, tam ve eksiksiz vize başvuru dosyası hazırlanması gibi hizmetlerimiz vardır. İngiltere vize reddi almanızı en aza indirmeniz için şirketimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.